Share
Credit calculation
Quantity :
Due date :
Interest rate : %
Statistics
DİDİM ERGÜN EMLAK 2. ŞUBESİNİ BALOVA' DA ARSA OFİSİ OLARAK AÇTI.
02/03/2017
DİDİM ERGÜN EMLAK BALOVA, SEYRANTEPE VE YEŞİLTEPE BÖLGELERİNDE HİZMET VERMEK ÜZERE YENİ ŞUBESİNİ HİZMETE AÇMIŞTIR. BÖLGEDEKİ ARSA PORTFÖYÜMÜZÜ YÖNETMEK VE MİSAFİRLERİMİZE YERİNDE HİZMET VERMEK AMACIYLA AÇILAN ARSA OFİSİMİZ FAALİYETE BAŞLAMIŞTIR.
Didimimizin en köklü emlak firmalarından olan Didim Ergün Emlak, bünyesine yeni bir şube kattı. Balova' da açılan bu yeni şube "Arsa Ofisi" olarak faaliyetlerine başladı. Yeşiltepe, Seyrantepe ve Balova başta olmak üzere, yatırıma uygun ve müstakil villa inşaatına müsait arsa talebinde olan misafirlerimize hizmet vermek üzere açılan ofis vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gördü.

Yeni ofis hakkında konuşan Didim Ergün Emlak' ın kurucusu ve sahibi Ergün KILIÇ  " Firma olarak Balova ve yöresinde 3 yıldır sürdürmekte olduğumuz pazarlama ve yatırım faaliyetlerimizi arttırarak devam ettirmenin sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Artık misafirlerimize bu bölgede hizmet verirken arsaların yerinde ve noktasında pazarlamamıza devam ederek, misafirlerimizi yine aynı bölgedeki ofisimizde ağırlayabileceğiz. Örnek inşaatlarımız, prefabrik uygulamalarımız, hobi bahçesi ve zeytinlik vasfında arazilerimiz ile her gün saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında Balova' daki arsa ofisimizde misafirlerimizin hizmetindeyiz." dedi.

Ergün KILIÇ devam etmekte olan faaliyetler hakkında ise " Didimimizde kazançlı yatırımın bir numaralı adresi Balova' da, kendi ofisimizde faaliyetimize başladık. Artık bölgedeki arsa operasyonlarımızı yerinden yürütebileceğiz. Bu, misafirlerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini, hızını ve güvenilirliğini daha da arttırmamızı sağladı. Arsa sunumları esnasında devletimizin bizlere sağlamış olduğu uydudan yer belirleme teknolojisinden faydalanarak noktasına kadar yerinde tespit yapabilmekte ve kazık çakarak da arsanın konumunu net olarak belirtebilmekteyiz. Arsa yatırımı yapmak isteyen tüm vatandaşlarımızı bu hizmetlerden faydalanmak üzere ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız." dedi.

Bizler de yeni ofisimizin hayırlı olmasını diliyor, hizmetlerinin ve başarılarının devamını diliyoruz.
1603 times read.
Contact us
Altınkum mah. Atatürk bul. No:26/B-3 Didim AYDIN TURKEY
+90 536 927 02 67
+90 256 813 13 11
+90 256 813 13 11
info@didimergunemlak.com
Exchange Rates
Type of currency Purchase Marketing
Dollars 3.9087 3.9157
4.8245 4.8332
UK pounds 5.5235 5.5523